Blizny poopercyjne

W doborze odpowiedniej metody usuwania i likwidacji blizny ważna jest etiologia powstania. Mamy doświadczenie w usuwaniu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych i rozstępów.

Redukowanie blizn pooperacyjnych jest złożonym procesem ponieważ z reguły są to głębokie uszkodzenia skóry. Wymagana jest seria zabiegów w zależności od wielkości i głębokości blizny.

Laser frakcyjny Erbium

Laser frakcyjny Erbium działa na zasadzie uszkodzenia komórek w tkankach i pobudzenia ich do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu blizna staje się gładsza i mniej widoczna. Zabieg należy powtórzyć dla utrzymania lepszych efektów.

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 działa na zasadzie wypalania 30% naskórka i tworzy mikrouszkodzenia, które z czasem ulegają złuszczeniu. Blizna spłyca się i wygładza dzięki czemu uzyskujemy pożądany efekt estetyczny.

PerfectSkinDuo®

Zabieg łączący dwa lasery frakcyjne, erbium działający w głębsze warstwy naskórka i frakcyjny CO2 powodujący mikrouszkodzenia w obrębie naskórka. Połączenie tych dwóch laserów daje niesamowite efekty i skutecznie spłyca i wygładza skórę.

PerfectSkinTrio®

Połączenie trzech laserów daje niesamowity efekt w walce z bliznami pooperacyjnymi. Działając jednocześnie od wewnątrz i zewnątrz uzyskujemy rewelacyjne efekty. Blizny się spłycają i stają się mniej widoczne. Ponadto skóra zostaje przygotowana wcześniej laserem ELOS, który pobudza komórki do pracy.

Zabieg usuwania blizn w zależności od metody od 300 zł
Kontakt Masz pytania? Zadzwoń:

22 622 45 66 lub 22 622 45 67